GENERAL ANKASTRE OCAK SERVİSİ 

General Electric Ankastre Ocak Servisi, fonksiyonel özelliği ve son teknoloji yenilikleriyle, mutfaktaki vazgeçilmez dostunuzu ilk günkü yüksek veriminde çalışmasını sağlamak, maksimum performans elde edebilmek ve uzun ömürlü olması için bakım, montaj, arıza, onarım, tamir, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını özgün çözümleriyle karşılamaktadır. Ocaklarınızda ihtiyaç duyulan yedek parça değişimi veya aksesuar gereksinimleri için, piyasada ki ucuz ve orijinal olmayan parçaları tercih etmemenizi önemle hatırlatmak isteriz. Aksi halde cihazınızla uyuşmazlık yaşayabileceği için arızalanmalara bağlı olarak, performans kayıpları yaşayabilirsiniz.

General Electric Ankastre Ocak Servisi sitemize hoş geldiniz. Sitemiz üzerinden sizlere cihazlarınız için 24 saat kesintisiz teknik destek hizmeti sunulmaktadır. Cihazlarınızla ilgili bakım, onarım, tamirat ve arızalar hakkındaki öneri ve çözümleri sitemizde bulabilirsiniz. İstanbul geneline sunduğumuz General Electric Servis hizmetinden yararlanmak için lütfen müşteri hizmetlerimizi arayınız.

General Electric Ankastre Ocak Servisi firmamız  İstanbul'un tüm semtlerine 2007 yılından beri servis hizmetini özel servis araçlarımızla alanında uzman ekip kadromuzla % 100 müşteri memnuniyeti kapsamında sunmaktadır.

Evinizde ya da iş yerinizde klima, beyaz eşya ya da kombi cihazlarınızda meydana gelen arıza, tamir, bakım ya da problemleri yerinde çözerek müşterilerimizin cihaz kullanım ihtiyaçlarını aksatmadan çözüm odaklı çalışan General Electric  firmamız 2007 yılından beri müşteri memnuniyetini sorunsuz olarak sağlamaktadır.
General Electric Tamir, onarım ihtiyacı olan herkese yardım ve tavsiye için tasarlanmış General Electric  firmamız, General Electric beyaz eşya tamir servisi seçme ve General Electric yedek parça ve aksesuarları satın alma ile ilgili ihtiyaçlarınızı karşılamanız için bizi aramanız yeterli olacaktır. General Electric Bulaşık Makinesi, Fırın, Kurutma, Buzdolabı, Elektrik Süpürgesi Çamaşır Makinesi tamir ve bakımı ile ilgili hemen 444 1 707 numaralı çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır.

General Electric Ankastre Ocak Pişirme Bölümleri

Endüksiyon bölümleri; Endüksiyon mümkün olan en hızlı pişirme yöntemidir. Geleneksel pişirme bölümlerinin tersine, endüksiyon bölümü cam yüzeyi ısıtmaz. Tencerenin kendisi ısıtma maddesidir. Tencere demir mıknatıslı bir maddeden yapıldığı sürece ısıyı iletebilir.

Radyan pişirme bölümleri; Bu tipteki pişirme bölümü, birkaç sarım sayesinde tencerenin altındaki ısıyı eşit derecede dağıtmayı ve düşük ısıda bile tüm pişirme işlemlerinin başarısını garanti eder.

Her Bölüm;

* Pişirme bölümünü gösteren seçici anahtar ile kontrol edilir.
* Ve iki bölümden oluşan güç seviyesi ayar takımı (+, -) ile kontrol edilir.
* Pişirme bölümlerinin kullanımından sonra bile sıcaklığı 60 derecenin üzerinde olduğu sürece, atıl-ısı göstergeleri yanma risklerine karşı açık kalır (güç göstergesi H gösterir).

General Electric Ankastre Ocak Kontrol Ayarları

Kontrol düğmeleri kilidi; Ocağınız kullanımdayken, ayarlarda kazara (çocuklar veya temizlik esnasında) değişiklik olmasını engellemek için kontrol düğmelerini kilitleyebilirsiniz. Sadece anahtar düğmesine basınız, düğme lambalarının yanındaki gösterge lambası yanar ve kontrol düğmeleri kilitlenir.

Güç seviye ayarını değiştirmek veya pişirmeyi durdurmak için, kontrol kilidi iptal edilmek zorundadır. Anahtar düğmesine tekrar basınız, düğme lambalarının yanındaki gösterge lambası yanar ve kontrol kilidi iptal olur. Tekrar bir pişirme bölümünü ayarlamak için, uygun kontrol düğmesine basarak ilgili bölümü seçiniz.

Pişirme zamanı programlaması; Tek bir pişirme bölümünü (istediğiniz herhangi bir bölüm) maksimum 99 dakikaya programlayabilirsiniz. Aşağıdaki belirtileri takip ediniz.

* Uygun kontrol düğmesine basarak ilgili bölümü seçiniz.
* İstenen ısı güç seviyesine (0-9) ''+'' ve ''-'' düğmelerini kullanarak ayarlayınız.
* Programlama düğmesine basınız.
* İstenen pişirme zamanını ''+'' ve ''-'' düğmelerini kullanarak ayarlayınız.
* Tekrar programlama düğmesine basarak onaylayınız.
Geri sayım hemen başlar. Program bittiğinde 1 dakikalık bip sesi duyulur ve pişirme bölümü kapanır.

 

 


Valid XHTML 1.0 Transitional

bosch servisi