Generalelectric Kurutma Makinesi Servisi

 

General  Electric Kurutma Makinesi yetkili servisi sizlere daha iyi bir yaşam alanı ve daha sağlıklı nefes alma ortamı sağlayan kurutma makinelerinizin her türlü bakım-montaj-arıza ve onarım durumlarında yanınızda. Yıkanmış çamaşırlarınızı ev ortamında kurutmak sizin ve çevrenizdekilerin nefes almasında çok sakıncalıdır. 

Havada ki oksijen deterjanı emer ve buda sağlık açısından zararlı bir durumdur. Ve bunun gibi birçok zararları mevcuttur. General Electric  Servisi kurutma makinesi yetkili servisleri sağlığınız açısından bu cihazı kullanmanızı tavsiye ediyor.

 

Cihazınızın kurulum aşamasında da General Electric kurutma makinesi servisi  ekibimizden destek almayı unutmayın. Böylece daha sağlıklı ve daha güvenilir bir kurulum gerçekleştirmiş olursunuz. Ayrıca yetkili servis tarafından yapılmayan montaj işlemleri garanti kapsamında değildir.

 

General Electric  Servisi Kurutma Makinesi Servisi Bakım Ve Onarım

 

General Electric  Servisi kurutma makinesi servisi elemanları, cihazınıza yılın belli aralıklarında kullanma sıklığınıza bağlı olarak bakım yaptırmanızı tavsiye ediyor. Bu cihazınızın daha uzun ömürlü ve daha yüksek performanslı olmasını sağlar. Böylece olası arızaları önceden tespit ederek önlemlerinizi alır ve ekonomik kayıplar yaşamazsınız.

Ayrıca orijinal yedek parça ve aksesuar stoklarımızla cihazınızı daha kullanışlı ve daha verimli hale getirebilirsiniz. General Electric  Servisi Kurutma Makinesi Servisleri güler yüzlü ve kaliteli hizmet politikaları, geniş araç filoları, uzun yıllardır çalışmalarıyla kazandıkları tecrübeleri ve alanın eğitimli, profesyonel elemanlarıyla bir telefonla 7/24 yanınızdalar.

 

General Electric  Servisi Kurutma Makinesi Özellikleri

·         Kazan İçi " LED"  Aydınlatma

·         Paslanmaz Çelik Kazan Yapısı

·         Daha İyi Kurutma Performansı

·         Geniş Kapasite

 

Sağlıklı Ve Doğru Çamaşır Kurutma Teknikleri

 

·         İçi kuştüyü doldurulmuş yastıkların, ince yüzleri kalitelerine göre buruşmaya çok yatkındır. Bu çamaşırları ancak düzleştirme programında kurutabilirsiniz.

·         Hakiki keten dokumalar ancak bakım etiketlerinde belirtilmiş ise makinede kurutulabilir. Aksi halde keten tüylenebilir. Bu tip dokumalara ancak düzleştirme programı uygulanmalıdır.

·         T-shirt, iç çamaşırı gibi triko ve fanila cinsi dokumalar daha ilk yıkamada çekerler. O nedenle; bu çamaşırların daha çok çekmesini önlemek için fazla kurutmamak gerekir. Örgü türü çamaşırları mümkünse bir veya iki beden büyük alınız.

·         Bakımı kolay çamaşırların kırışmaması için kazan fazla doldurulmamalıdır. Bu özellikle gömlek ve bluz gibi narin dokumalar için geçerlidir. Bunu önlemek için ya çamaşırın miktarını azaltınız veya gömlek programını seçiniz.

·         Kolalı çamaşırları kurutabilirsiniz. Alışılagelmiş apre sertliğini vermek için kola miktarını iki misli koyunuz.

·         General Electric  Servisi kurutma makinesi servisi olarak koyu renkli yeni çamaşırları açık renk çamaşırlarla birlikte kurutmamanızı tavsiye ediyoruz. Bunlar renk verebilir ve diğer çamaşırlarda koyu renk hav bırakabilirler.

 

General Electric  Servisi Kurutma Makinesi Yetkili Servisi Cihaz Temizliği Önerileri

 

General Electric  Servisi kurutma makinesi yetkili servisi olarak evinizde cihazınıza belli periyotlar da uygulayacağınız, ufak temizlik önerilerini aşağıda sıraladık. Bu temizlik yetkili servislere yıllık yaptırılan bakımla eş değer kalite de tutulmamalıdır.

·         Kurutma makinesinin elektrik bağlantısını kesin.

·         Makinenin gövdesini, kumanda panelini ve kapak contasını yumuşak deterjanlı ve hafif ıslak bir bezle veya sabunla su ile siliniz.

·         Çelik bölmeleri, uygun bir çelik temizleme maddesi ile silebilirsiniz.

·         Aşındırıcı özelliği olan deterjan, cam temizleme maddesi veya normal deterjanları kullanmayınız. Bunlar plastik kısımlara ve diğer parçalara zarar verebilir.

·         Makinenin tüm parçalarını yumuşak bir bezle kurulayınız.

 

General Electric  Servisi Kurutma Makinesi Servisi Enerji Tasarrufu Tavsiyeleri

 

General Electric  Servisi kurutma makinesi servisi olarak cihazınızı kullanırken enerji tasarrufu yapabilmeniz için bazı püf noktaları sizlerle paylaştık. Tavsiyelerimizi dikkate alırsanız kabarık faturalar ödemek zorunda kalmazsınız.

·         Çamaşır yıkama makinenizde çamaşırları en yüksek sıkma devir sayısı ile sıkınız. Örneğin 800 U/dakika yerine 1600 U/dakika  sıkma devir sayısını seçtiğiniz takdirde kurutma işleminde % 30 enerji ve zaman kazancınız olacaktır.

·         Seçtiğiniz kurutma programına ait tam kapasite çamaşır miktarından faydalanınız. Tüm çamaşır miktarını göz önüne alırsanız, harcanan enerjinin çok az olduğunu göreceksiniz.

·         Kurutma süresinin gereksiz yere uzatılmasını ve fazla enerji tüketimini şöyle önleyebilirsiniz; Kurutma sırasında makinenin bulunduğu yerin yeterli derecede havalandırılmasını sağlayınız. Her kurutma işleminden sonra makinenin filtresini temizleyiniz.

 

• General Electric Servis alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla İstanbulun tüm bölge ve semtlerine teknik servis hizmeti vermekteyiz.

General Electric Servislerinde TSE belgeli hizmet noktamız ile haftanın 7 günü teknik servis hizmeti ve 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından faydalanabilirsiniz.

• General Electric Servis talepleriniz için 444 1 707 numaralı çağrı merkezimizi arayıp bize ulaşabilirsiniz.


Valid XHTML 1.0 Transitional

bosch servisi