Generalelectric Davlumbaz Servisi

 

General Electric  davlumbazlar fırın ve ocağınızla mükemmel bir bütünlük sağlar. Her tarzda mutfağa uyum sağlayan yenilikçi davlumbazlar mükemmel bir emiş gücüne sahiptir ve son derece sessiz çalışabilir. Yeni filtreleme sistemi ve ileri teknoloji sayesinde General Electric davlumbazların performansları artırılmış, bakım işlemleri çok daha kolay hale getirilmiş ve ses seviyeleri azaltılmıştır. Havalandırmalı modeller, davlumbazlar arasındaki en yeni jenerasyonda yer alır. Havalandırmalı davlumbazlar, Süer Sessiz Sistemi ile Bluetooth aygıtını entegre ederek gözle görülür bir fark ortaya çıkarır.

General Electric  Davlumbaz Servisi sitemize hoşgeldiniz. Sitemiz üzerinden sizlere cihazlarınız için 24 saat kesintisiz teknik destek hizmeti sunulmaktedır. Cihazlarınızla ilgili bakım, onarım, tamirat ve arızalar hakkındaki öneri ve çözümleri sitemizde bulabilirsiniz. İstanbul geneline sunduğumuz General Electric  Servis hizmetinden yararlanmak için lütfen müşteri hizmetlerimizi arayınız.

General Electric  Davlumbaz Servisi firmamız  İstanbul'un tüm semtlerine 2007 yılından beri servis hizmetini özel servis araçlarımızla alanında uzman ekip kadromuzla % 100 müşteri memnuniyeti kapsamında sunmaktadır.

Evinizde ya da iş yerinizde klima, beyaz eşya ya da kombi cihazlarınızda meydana gelen arıza, tamir, bakım ya da problemleri yerinde çözerek müşterilerimizin cihaz kullanım ihtiyaçlarını aksatmadan çözüm odaklı çalışan bosch servisi firmamız 2007 yılından beri müşteri memnuniyetini sorunsuz olarak sağlamaktadır.


General Electric  Tamir, onarım ihtiyacı olan herkese yardım ve tavsiye için tasarlanmış General Electric firmamız, General Electric  beyaz eşya tamir servisi seçme ve General Electric  yedek parça ve aksesuarları satın alma ile ilgili ihtiyaçlarınızı karşılamanız için bizi aramanız yeterli olacaktır. General Electric  Bulaşık Makinesi, Fırın, Kurutma, Buzdolabı, Elektrik Süpürgesi Çamaşır Makinesi tamir ve bakımı ile ilgili hemen 444 1 707 numaralı çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır.

General Electric ankastre davlumbaz yetkili servisi, mutfağınızın havasını her daim tertemiz kılan ve modern tasarımı ile konforu bir araya getiren davlumbazlarınızın ihtiyaç duyduğu montaj, bakım, arıza onarım tamir, yedek parça gereksinimlerini Servis güvencemiz ile karşılamaktadır.

General Electric Ankastre Davlumbaz Servisinden Kurulum ve Öneriler

General Electric  ankastre davlumbaz servisi, pişirmeye başlamadan birkaç dakika önce davlumbazı çalıştırmanızı tavsiye etmektedir. Ayrıca istenmeyen kokuların önlenmesi ve mekan da birikmiş dumanların giderilmesi için davlumbazın pişirmeden sonra 15 dakika daha çalıştırılması önerilir.
Cihazın tam performansla çalışması için düzenli olarak bakım ve temizliğine özen gösterilmesi, özellikle yağ tutucu filtrelerin ve aktif karbon filtrelerinin sıklıkla bakıma girmesi veya değiştirilmesi tavsiye edilir.


Yağ tutucu filtreler havada bulunan yağ moleküllerini emer ve bu nedenle kullanım sıklığına bağlı olarak tıkanması daha olasıdır.
General electric servisi, olası bir yangını engellemek için yağ tutucu filtrelerin en a 2 ayda bir yıkanmasını tavsiye ediyor. Yağ tutucu filtreler bulaşık makinesinde yıkanabilir.


Birçok yıkamada sonra filtrelerin rengi açılabilir, bu bazen kapasitelerini etkileyebilir ve orijinal yedek parçası ile değiştirilmesi gerekebilir.
Aktif karbon filtreleri mekanda ki havayı temizleyerek geri bırakır. Bu filtreler yıkanmaz ya da tekrar kullanım için uygun değildir.General Electric ankastre servisi, bu filtrelerin en az 4 ayda bir değiştirilmesini önermektedir. Aktif karbon filtrelerin kirlenmesi, yapılan yemek türlerine, kullanım ve yağ tutucu filtrenin temizlenme sıklığına göre değişir.


Davlumbazın iç ve dış yüzeylerini, denatüre etil alkole ya da çizici olmayan sıvı deterjana batırılmış bir bezle sık sık temizleyiniz.
Davlumbazın aydınlatma sistemini sadece pişirme sırasında kullanınız. Aydınlatma tesisatı uzun süreli kullanımlar için değildir. Lambaların uzun süre kullanımı ortalama ömürlerini kısaltır.

• General Electric Servisi alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla İstanbulun tüm bölge ve semtlerine teknik servis hizmeti vermekteyiz.

General Electric Servislerinde TSE belgeli hizmet noktamız ile haftanın 7 günü teknik servis hizmeti ve 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından faydalanabilirsiniz.

• General Electric Servis talepleriniz için 444 1 707 numaralı çağrı merkezimizi arayıp bize ulaşabilirsiniz

 

 


Valid XHTML 1.0 Transitional

bosch servisi