General  Electric  Çamaşır Makinesi Servisi

General  Electric  çamaşır makinesi servisi, özel programıyla kendini sterilize eden teknolojiye sahip, buhar gücünün derinlemesine temizliğini ve tazeliğini sizlere çok daha hijyenik giysiler elde etmeniz için sunan cihazınızın, bakımı, montajı, arıza ve onarımı gibi hizmet ihtiyaçlarına özel çözümler sunmaktadır.

Montaj işlemi için cihaza en uygun yerin seçilip kurulması, daha iyi performans ve uzun ömürlü bir cihaz için gerekli olan bakım hizmeti, orijinal yedek parça ve aksesuar seçeneklerini, uzman kadrosuyla sizlere sunan General electric çamaşır makinesi servisleri bir telefonla yanınızda.

General Electric  Çamaşır Makineleri zarif tasarımlarıyla hayatınıza yeni bir stil getiriyor  buhar teknolojisi ve özel bebek programı ile bebeğiniz için en iyi hijyenik yıkamayı sunuyor. Sarsıntısız ve sessiz çalışma, yüksek yıkama performansı, ideal sıcaklık seviyesi kontrolü su ve enerji tasarrufu  A++ enerji sınıfı, buhardan gelen sağlık ile en temiz sonuçlar, sizin ve aileniz için tek bir makinede buluşuyor. Bu kusursuz cihazınızda her hangi bir arıza durumu ile karşılaşırsanız, hemen General electric  çamaşır makinesi yetkili servisi 444 1 707  Numaralı Çağrı merkezimizi arayın.

 

Hayalinizdeki temizlik devrimi

General Electric çamaşır makineleri, size bir çamaşır makinesinden bekleyebileceğinizden daha fazlasını sunuyor. General Electric  Airwash teknolojisi, sıcak hava püskürtme sistemiyle su kullanmadan sterilizasyon sağlarken Silver Nano güçlü bakteri yok etme özelliğiyle sizi bakterilerden koruyor.

General Electric Çamaşır Makineleri

 

General Electric çamaşır makineleri, daha temiz bir kazan özelliği sayesinde A g-Teknolojisi kullanılarak makineleri, üst düzey temizlik ve hijyen sağlamaktadır. Beklenmeyen ciddi arızalarda General Electric Çamaşır Makinesi Servisi 0212 625 0 625 numaralı çağrı merkezimizi arayın.

General Electric Çamaşır Makinesi Yetkili Servisi

General Electric Beyaz Eşya Yetkili Servisimiz bünyesindeki General Electric çamaşır makinesi servis birimi General Electric çamaşır makinelerinin montaj, bakım, arıza ve satış sonrası aksesuar ve yedek parça temini gibi diğer servis hizmetleri sunmaktadır. 7/24 General Electric Çamaşır Makinesi Servis Merkezi'ni arayarak; beklemeden, yorulmadan profesyonel ve güvenilir uzman servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

General Electric Çamaşır Makinesi Yetkili Servisimizde  tüm orijinal yedek parçaları ve beyaz eşya aksesuarlarını uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Garantisi geçmiş ürünlerinize dahi uygun fiyat güvencesiyle 1 yıl garantili yeni malzeme ve servis hizmetini vermekteyiz.

General Electric Çamaşır Makinesi Periyodik Bakım Servis Hizmetleri

General Electric Çamaşır makinenizin, sorunsuz çalışabilmesi için belli aralıklarda bakım yapılması gerekmektedir. Cihazınızın verimli çalışmasını sağlamak için dikkat etmeniz gereken birkaç husustan bahsetmek gerekir.

Özellikle sertlik derecesi yüksek su kullanmak durumundaysanız, bir süre sonra makinenizin içerisinde kireç, pas ve yağ birikimi başladığını fark edeceksiniz. Zamanla makinenizin tambur ve boşaltma pompasında kireç, yağ, kir ve mineral tortularından meydana gelmiş tıkanıklıklarla karşılaşabilirsiniz. Böyle durumlarda pas tabakası suyun içerisinde çözünmüş halde çamaşırlarınıza bulaşabilir.

General Electric Çamaşır makinenize bakım yaptırmanız sonucunda çamaşır makinenizin  motoru, tamburu, ısıtma rezistansı, deterjan kutusu ve filtresi gibi yerleri temiz tutarak, sisteme bulaşan kireç, yağ benzeri, biriken pisliklerin atılmasını sağlayabilirsiniz. Sonuç olarak makinenizden yüksek yıkama performans alırsınız ve ömrünü uzatmış olursunuz. Sağlıklı temizlik ve verimlilik için bakım yaptırmanız önerilir.

Daha temiz çamaşırlar için; çamaşır makinenizin periyodik bakımını General Electric çamaşır makinesi yetkili servisimize mutlaka yaptırınız. Profesyonel yardım için General ElectricServisi'mize başvurun.

 

 

General Electric  çamaşır makinanız su boşaltmıyor mu?

 

 

§  Genellikle makinanızın sağ yada sol alt köşesinde bulunan filtre kısmı tıkalıdır nadirde olsa pompa motorlarında da arıza çıkabilir.

§  Makinanızın program cihazından kaynaklanan bir problemde olabilir ancak bu tip program hataları Beko çamaşır makinelerinde çok az görülür.

§  Çamaşır makinanızın su seviye anahtarında problem olabilir.

§  Hemen General Electric  Çamaşır Makinası Servisini Arayınız

General Electric  çamaşır makinanız sıkma yapmıyor mu?

§  Pompa motoru bozuktur.

§  Ana yıkama motoru kömürleri bitmiştir.

§  Elektronik denge kontrol kartı bozulmuştur.

§  Hemen General Electric Çamaşır Makinası Servisini arayınız

Beko çamaşır makinanız ses mi yapıyor?

§  Suyundaki kireçten dolayı kaynaklanan bazı metal aşınmalar makinanıza zarar vermiştir.

§  Makinanızın kazan rulmanları boşluk yapmıştır.

§  Makinanızın ayakları tam değildir ve sıkma esnasında çok fazla ses yapar.

§  Hemen General Electric Beyaz Eşya Servisini Arayınız

General Electric çamaşır makinanız sallanıyor mu?

§  Cihazınızın amortisörleri artık görev yapmıyordur.

§  Makinanız bulunduğu yerde dengesiz duruyordur.

§  Makinanızın kazanını tutan yaylar kopmuş ya da esnemiş olabilir.

Beko çamaşır makinanız içindeki suyu ısıtmıyor mu?

§  Termostat ısı ayar kısmı hasar görmüştür.

§  Makinanızın rezistansı devre dışı kalmıştır.

§  Rezistansa giden kablo grubunda kopma meydana gelmiştir.

General Electric çamaşır makinanız çamaşırları temiz çıkarmıyor mu?

§  Çok fazla deterjan kullanımı bu arızaya sebep verebilir.

§  Makinanız düzenli şekilde yıkama yapmıyordur.

§  Program seçiminde hata yapmış olabilirsiniz.

General Electric  çamaşır makinanız su almıyor mu?

§  Kapısı tam kapanmamış olabilir.

§  Makinanızın bağlı olduğu musluk kapalı olabilir.

§  Su giriş valflerş zamanla tıkanmış ya da bozulmuş olabilir.

General Electric  çamaşır makinanız çalışmıyor mu?

§  Şebeke kablosu ile ilgili problem olabilir.

§  Kapı kilidi bozulmuş olabilir.

§  Yanlış programlama olabilir.

§  Kapasitör adlı parçada kısa devre vardır.


Valid XHTML 1.0 Transitional

bosch servisi