GENERAL ELECTRIC SERVİSİ

General Electric Servisi, General Electric markalı buzdolabı, çöp öğütücü, fırın, ocak, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, davlumbaz ve klima cihazlarınızın İstanbul teknik servisidir. 444 1 707  numaralı çağrı merkeziyle haftanın 7 günü uzman servis personeli ve TSE belgeli servis noktaları ile hizmet vermektedir. Servis talebinizi müşteri çağrı merkezine veya internet üzerinden "General Electric" adresimize iletebilirsiniz. Uygun fiyatlarla hizmet veren firmamız kapıda kredi kartı ile ödeme imkanı da sunmaktadır.

General Electric Yetkili Teknik Servislerimizin tümü verdiği montaj, bakım ve arıza hizmetlerine garanti vermektedir.Profesyonel uzman personeli ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile haftanın 7 günü servis hizmeti vermektedir.Birbirinden farklı modelleri, sessiz çalışma özelliği ve geniş iç hacmi özellikleri ile ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Uygun fiyat, cazip ödeme seçenekleri ve 12

aya varan taksit imkanı ile sahip olabilirsiniz. Sahip olmak istediğiniz Buzdolapları, beyaz eşya, klima, mikrodalga fırın ve çöp öğütücüleri ürünleri ve modelleri hakkında bilgi almak ve kampanyalı fiyat listesinden yararlanmak ve sipariş verebilmeniz için websitemizden veya 444 1 707 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

 

 

Akıllı No-Frost Özelliği

İstenilen sıcaklığı sürekli sabit tutarak, yüksek enerji tasarrufu sağlayan elektronik sensörler ve Akıllı No-Frost özelliği.

 

LCD Kumanda Paneli

Sıcaklık ayarlamalarında büyük kullanım kolaylığı sağlayan estetik panel.Daha detaylı bilgi almak için General Electric Buzdolabı Servisi'mizi arayın.

 

Fonksiyonel Zeka: CUSTOM COOL Gözü

Buzdolabınızdaki çözme, hızlı soğutma ve hassas sıcaklık ayarlarını tek elde toplayan, yiyecek ve içecekleriniz için mükemmel bir koruma sağlayan çok fonksiyonlu

 

Custom Cool göz. Express Thaw

Donmuş gıdalarınız lezzet kaybı olmadan ve bakteri üretmeden hijyenik koşullarda çözülerek tüketime hazır hale getirilir.

 

Express Chill

Yiyecek ve içeceklerinizin hijyenik ortamda hızla soğutulmasını sağlar.

 

Select Temp

Custom Cool gözünde sakladığınız yiyecek için en uygun sıcaklık ayarını yapabilmenize olanak tanır. Siz sadece yiyeceğin türünü seçer ve onu Custom Cool gözüne yerleştirirseniz, yiyeceğinizi ilk günkü gibi taze tutma işini General Electric halleder.Ciddi arızalarda hemen 444 1 707  nolu General Electric Buzdolabı Servis merkezimizi arayın.

 

No Frost'un Çok Ötesi: Frost Guard

Birçok buzdolabında defrost işlemi günde dört kez gerçekleştirilmektedir. General Electric ise cihazı kullanım oranınızı izler ve defrost aralıklarını buna göre  ayarlar. Bu üstün özellik, enerji tasarrufu da sağlar.

 

Smart Filtre

Güzel tatlar için, akıllı süzme özelliği.. Hem suyu hem buzu filtre ederek kloru, kokuyu ve kurşunu azaltan; son derece hijyenik, kullanımı pratik ve uzun ömürlü Smart Filtre'yle daima leziz, daima sağlıklı tatlar yaşayın.

 

Elektronik Sıcaklık Sensörleri

Elektronik Sıcaklık Sensörleri, yönetim panelinde bir bakışla görülebilen, yiyecek ve dondurucu sıcaklığını kontrol eder. Bunun yanında, çoğu buzdolabı sadece  buzdolabının üst kısımlarına soğuk hava üflerken, GE buzdolapları sadece gerekli bölgeye soğuk hava vererek yiyeceğin daha uzun süre tazeliğini korumasını sağlar.

 

En Hacimli Buz ve Su Pınarı

General Electric, tek bir dokunuşla kullanabileceğiniz en hacimli buz ve su pınarına sahiptir. Bu geniş hacim, büyük sürahilerinizde bir seferde bol miktarda buz ve su elde etmenizi sağlar.

 

Profesyonel yardım ve teknik destek almak için General Electric Servisi 444 1 707 

 


Valid XHTML 1.0 Transitional

bosch servisi