Generalelectric Klima Servisi

 

KLİMA SERVİSİ

İstanbul'un tüm semtlerinde geniş servis ağıyla hizmet veren General Electric Klima Servisi uzun yıllardır yetkili klima servisi olarak birçok klima markasının klima teknik servis, bakım, montaj veservis hizmetlerini sunmaktayız. 


Sunduğumuz hizmetler ile müşterilerimizin beğenisini kazanan General  klima servisleri, alanında uzman teknik ekibiyle herklima teknik servis hizmetini profesyonelce yerine getirmektedir. Yapılan işlemlerde garantili ve kaliteye önem veren istanbul klima servisi tecrübe ve deneyimini her müşterisinde uygulamaktadır. Başarısının sırrı bu misyondan geçmektedir.

General   Klima servisi olarak beyaz eşya ve tüm ankastre ürünlerin servis, bakım, montaj ve arıza konularında teknik ekibe sahiptir. Böyle profesyonel ve müşteri memnuniyetini esas alan klima servisi ekibimizden destek almak istiyorsanız iletişim bilgilerinden bizlere ulaşıp klima servis hizmeti alabilirsiniz.

 

KLİMA BAKIMI

 

Klima servisi ile yapılan klima bakım hizmeti ne denli öneme sahiptir? Zamanında yapılmayan klima bakımlarıne gibi sonuçlar doğurabilir?

·         Bakımı yapılmayanlar klimalar bulunduğu ortama verdiği kötü hava ile hastalıklara sebep olabilirler.

·         Kötü koku yayarlar.

·         Zamanla filitreler ve içerisindeki havalandırma sistemleri tıkanacağından mevcut performansı düşer ve enerji tasarrufu sağlanmaz hale gelir.

İstanbu klima servisi ile klimalarınızın tüm gerekli bakımlarını yaptırarak mevcut klimalarınızın yüksek performansta çalışmasını sağlayabilirsiniz.

 

KLİMA MONTAJI

 

Klima montajı deyip geçmeyin.. Doğru yapılmayan klima montajları sağlık, tasarruf performans açısından olumsuz sonuçlar doğurabilir. Klimanın iç ünitesinin montajı yapılırken dikkat edilmesi gereken hususlar; Drenaj hattı için gerekli fizibilite yapılmalıdır.

·         Drenaj tesisatı klimadaki kirli su tesisatına denk getirilmemelidir.

·         Klima montajı yapılırken klimanın üfleyeceği hava direkt olarak içerideki insanlara temas etmemelidir. Bu durum sağlık sorunları doğurabilir. Klima montajı yapılırken bu hususlar dikkate alınmalıdır.

 

İlkbahar aylarına girdiğimiz bu günlerde her klima kullanıcısı gibi sizlerinde klima bakımınızı yaptırmış olmanız gerekiyor. Bahar ayları yaklaştığında klima servisi ve klima bakımını yaptırmanın sağlık açısından önemine değinmek istiyoruz.. Klima servisive Klima bakımı ile ilgili uzmanlar; her kullanıcının klima bakımının her şeyden önce sağlığımız için vazgeçilmez bir unsur olduğunu bilmelidir.. Klima bakımı yapılmayan ve temizlenmeyen her klima tehlikeli bakteriler üretir. Klimalardaki bakterilerin sebep olduğu hastalıklar çok tehlikeli olabilmektedir. Solunum yolu enfeksiyonu dahil birçok enfeksiyona sebep olabilmektedir.

Lütfen mevsim geçişlerinde özellikle ilkbahar ve sonbahar aylarına girmeden bir yetkili klima servisini arayın ve klima bakımınızı muhakkak yaptırın.

 

 

 

 

• General Electric Servis alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla İstanbulun tüm bölge ve semtlerine teknik servis hizmeti vermekteyiz.

• General Electric Servislerinde TSE belgeli hizmet noktamız ile haftanın 7 günü teknik servis hizmeti ve 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından faydalanabilirsiniz.

• General Electric Servis talepleriniz için 444 1 707 numaralı çağrı merkezimizi arayıp bize ulaşabilirsiniz.


Valid XHTML 1.0 Transitional

bosch servisi